Od 3 lat pytam nowo poznane osoby:

co dla nich znaczy #nienaraz?

Usłyszałem już kilkaset interpretacji, bo ile głów tyle możliwości. Oczywiście jedna jest w notatniku, druga słowna, ktoś napisał na Insta, wiecie jak jest. Jednak każda jest inna i to jest w tym najpiękniejsze.

Chodził mi po głowie pomysł, jak to wszystko zebrać w jedno miejsce, aby ludzie mogli wpisać swoją definicję i za chwilę dostać gotową grafikę. Taką jak poniżej.

Powstał bot na messengerze nienaraz.pl, który po kliknięciu w wiadomość poprowadzi Cię jak stworzyć własną. W realizacji pomógł niezawodny Mateusz Czech, który dodał nawet możliwość generowania grafik w 2 kolorach: żółty i czarny. Sam o idei #nienaraz mówi:

Twoja definicja #nienaraz

Patent jest prosty – kliknij tutaj lub wejdź na FB @nienarazpl i kliknij wyślij wiadomość. Grafika generuję się w kwadracie i automatycznie dostosowuje pod format IG Stories. Jak już stworzysz to będzie super jak oznaczysz na Insta lub Insta Stories @nienaraz i będziesz kolejną osobą, która definiuje to hasło na swój indywidualny sposób.

Nie mogę doczekać się Twojej interpretacji. Może zrobimy coś wspólnie? Może ktoś szuka osoby myślącej podobnie do Ciebie? Wracam niebawem z kolejną zabawą, cześć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.