Błąd bazy danych WordPressa: [Table 'nienaraz_nowa.wp_ppress_sessions' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_ppress_sessions WHERE session_key = 'dd725190a1351b9178a1fb083a4f2fed'

Czy łamiesz schematy w pracy kreatywnej? - nienaraz.pl

Siemanko,

z tej strony Cezary, znany powszechnie jako Diamond Breaker. Jestem projektantem graficznym, ilustratorem, malarzem. Ciężko mnie ubrać w jakąś ramę. Preferuje w nie wrzucać swoje realizacje i przekazywać je do dobrych ludzi. Moja doba kręci się wokół sztuk wizualnych. Lubię zabawę wieloma formami. Nie widzę ograniczeń, bo staram się je przełamywać. Skupiam się na celu i działam.

Nieoszlifowane diamenty

Balansuje pomiędzy działaniami w programach z rodziny Adobe, malowaniem murali z Good Looking Studio, a osobistymi projektami artystycznymi. Nie wyobrażam sobie reszty życia w inny sposób, niż po prostu tworzyć! To moja pasja, zajawka i w coraz większym stopniu sposób na życie. Zawsze marzyłem, by poprzez tworzenie móc wyrażać swoje emocje.

Wywodzę się z graffiti, ale to, co robię, nie chce nazywać jedynie street-artem. Nie lubię ograniczeń w stylu: to może być tak, bo to jest taki nurt.

Albo coś się komuś podoba, albo nie. Nazewnictwo nas ogranicza.

Diamond Breaker to movement, który ma na celu ciągłe wychodzenie poza utarte schematy. Jeśli wyznajesz podobną filozofię w swoich działaniach to mamy ten sam vaib. Co może mieć większą wartość niż idealnie wyszlifowany diament? Tylko kreatywna praca jednej lub większej liczby ludzi, którzy mają odwagę ryzykować. Bezpieczne to są reklamy leków.

Sztuka to dla mnie ciągłe poszukiwanie siebie.

Mam dla Was do pobrania za darmo plakat, który stworzyłem na podstawie mojego zdjęcia z koncertu Skepty w listopadzie 2019 roku. Korzystajcie z tego bez żadnych skrupułów!

Jak lubicie ramen i jesteście z Warszawy, to widzieliście pewnie już moją pracę w Arigatorze Ramen Shop. Współpracuje z miejscami, które są bliskie moim przekonaniom, czyli stawiają na jakość.

Życzę Wam dużo zajawki na robienie rzeczy, siły to działania i zapraszam na mojego Insta @diamondbreaker_. Zdrówka, jeszcze tu wrócę. #nienaraz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.