fbpx

Czy doklejenie chmurek na zdjęciach to sztuka?

Z Hashtagalkiem pogadaliśmy o fotografii i inspiracjach. Czy do wejścia na dach wieżowca potrzebujemy zgody? Kim inspirował się przy tworzeniu nocnego konta @aleknieolek?

Dlaczego jego zdjęcia na Instagramie są tak perfekcyjnie? Jaką przywiązuje uwagę do programów do obróbki zdjęć i z jakich korzysta? Współpracował z Krzysztofem Gonciarzem, Samsungiem czy siecią hoteli Puro. Jego zdjęcia można było zobaczyć na Dworcu Centralnym w Warszawie. Na Instagramie nie zobaczymy jednak jego twarzy, tylko architekturę.

View this post on Instagram

〚☁️〛👤︱ᴋɴᴏᴄᴋɪɴ' ᴏɴ ʜᴇᴀᴠᴇɴ's ᴅᴏᴏʀ︱Po chwili przerwy wracam do relacji z architektonicznej podróży po Niemczech. 🇩🇪 Utwór, którego tytuł posłużył za główne hasło dzisiejszego zdjęcia na pewno znacie, ale czy znacie ten budynek? 🤓 Dziś miejsce, które odwiedziliśmy jako pierwsze i które od zawsze chciałem zobaczyć. 😍 Mowa o kolorowej fasadzie jednego z berlińskich hoteli. 🏨 Odpowiedzialne za projekt Studio Aisslinger otrzymało zadanie, aby stworzyć coś odmiennego. I.. to się udało. 👌 Wielokolorowa, minimalistyczna fasada przykuwa uwagę nie tylko oczu, ale i aparatu. A gdy tylko zauważyłem te idealnie wpasowane w elewację drzwi.. 😌📸 Niedługo przyjdzie pora na zamknięcie tych drzwi za rokiem 2019. Trzymam kciuki, żeby każdy z Was miał powody, aby pomyśleć "to był dobry rok" i przejść w kolejny. Widzimy się niebawem w 2020! 🙋‍♂️ P.S. Zbieram pomysły na kolejny rok które miasta/państwa powinienem odwiedzić i sfotografować. Jakbyście chcieli dodać coś od siebie (z uzasadnieniem najlepiej 🙏) to zapraszam do komentarzy. ✍️ #HelloFrom #Berlin #visit_berlin #berlinstagram #EOS5Dmark3 #ZdjecieMiesiacaCanon #liveforthestory #artystycznapodroz #germanytourism #visitgermany #tv_buildings #creative_architecture #arquitecturamx #archilovers #symmetryhunters #thecreatorclass #SDMtravels #SDMfeatures #AccidentallyWesAnderson #rsa_minimal #gominimalmag #minimalint #minimal_perfection #minimalmood #minimalha #artclassified #dreamermagazine #pellicolamag #canondeutschland

A post shared by Aleksander Małachowski (@hashtagalek) on

Nie idzie na ilość, ceni jakość.

Alek opowiedział na szereg pytań i udzielił kilku rad początkującym adeptom fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *